czyste powietrze

Zapraszamy na spotkania informacyjne, dotyczące warunków uzyskania dotacji w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”:

  • Gołąb: 14 marca 2023 r., godz. 17.00, świetlica wiejska w Gołębiu, ul. Puławska 8,
  • Klikawa: 15 marca 2023 r., godz. 17.00, świetlica wiejska w Klikawie, ul. Długa 21,
  • Puławy: 16 marca 2023 r., godz. 17.00, sala konferencyjna Urzędu Miasta Puławy, ul. Lubelska 5.

Od 3 stycznia br. weszła w życie kolejna zmiana programu priorytetowego “Czyste Powietrze”. Nowa wersja programu zakłada wyższe dofinansowanie, a także zwiększyła progi dochodowe kwalifikujące do podwyższonego i najwyższego poziomu dofinansowania. Zatem jeżeli planujesz likwidację starego pieca węglowego lub ocieplenie budynku czy wymianę okien lub drzwi zewnętrznych skontaktuj się z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Puławy – tel. 81 458 61 30 lub przyjdź na jedno z zaplanowanych spotkań i dowiedz się więcej na temat przysługującej Ci dotacji.

Zasady regulamin i wzory dokumentów dostępne są na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie pod adresem:

https://portal.wfos.lublin.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw