Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem, w imieniu własnym oraz współpracowników pragnę życzyć wszystkim mieszkańcom i gościom Gminy Puławy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów na polu zawodowym, wytrwałości w stawianiuczoła codziennym wyzwaniom, a także wiele uśmiechu i pogody ducha na każdy kolejny dzień. Krzysztof Brzeziński Wójt Gminy Puławy
