Przedświąteczne podsumowanie w gminnych jednostkach OSP
16 grudnia 2016 r. w strażnicy OSP w Skokach odbyło się przedświąteczne spotkanie, na którym podsumowano działalność jednostek OSP z terenu Gminy Puławy w 2016 r. W spotkaniu, obok licznie zgromadzonych druhów ochotników z terenu Gminy Puławy, uczestniczyli: Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński, Zastępca Wójta Pan Norbert Staszak, Proboszcz Parafii pw. św. Floriana i […]
