Zasłużone urzędniczki Gminy Puławy wyróżnione medalami przez Prezydenta RP
Z radością i satysfakcją informujemy, że Prezydent RP wyróżnił kolejne trzy pracownice Urzędu Gminy Puławy Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę. Odznaczenia otrzymały: Pani Maria Krawczyk – Inspektor do spraw obsługi sekretariatu, Pani Alfreda Szczepaniak – Inspektor do spraw obsługi Rady Gminy i Komisji Rady oraz Pani Teresa Maj – Inspektor do spraw ewidencji działalności gospodarczej i ewidencji ludności. Serdecznie gratulujemy!
Ceremonia dekoracji medalami odbyła się 1 lipca 2018 r. podczas 8. Święta Truskawki w Gminie Puławy. Odznaczenia w imieniu Prezydenta RP wręczył Wojewoda Lubelski Pan Przemysław Czarnek przy asyście Posła na Sejm RP Pana Krzysztofa Szulowskiego.

