e-Mocna Borowa i Skoki! Czekamy na kolejnych uczestników!

W Szkole Podstawowej w Borowej trwają bezpłatne szkolenia z obsługi komputera i Internetu, organizowane przez Urząd Gminy Puławy w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Już blisko 20 mieszkańców Borowej i Skoków skorzystało ze szkoleń i liczymy, że będzie wśród Państwa jeszcze więcej chętnych!

W nadchodzący wtorek, 14 listopada 2017 r. o godz. 16:30 w świetlicy w Borowej odbędzie się spotkanie organizacyjne, podczas którego będzie można uzyskać szczegółowe informacje i oczywiście zapisać się na szkolenia. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli wśród chętnych znajdą się osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, prosimy o zabranie ze sobą kopii (w miarę możliwości) lub oryginału dokumentu.


e MOCNI finansowanie kolor

Projekt „e-Mocni” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Za jego wdrożenie odpowiada partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja (partner wiodący), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.