Gmina Puławy bierze udział w kolejnej edycji kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014”

Działalność kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 oparta jest na atrakcyjnych pakietach skomponowanych z profesjonalnych materiałów profilaktyczno – edukacyjnych. W ciągu 13 lat istnienia kampanii z przekazem ZTU dociera już do 3/4 miast i gmin w Polsce!

Zachowaj Trzeźwy Umysł jest najbardziej rozpoznawalną kampanią profilaktyczno – edukacyjną  realizowaną przez szkoły w całej Polsce. Kolorowe, nietuzinkowe materiały o charakterze prozdrowotnym, możliwość współzawodnictwa indywidualnego, klasowego czy szkolnego w konkursach, atrakcyjne autorskie nagrody oraz wiele pomysłów na imprezy towarzyszące – to atuty przedsięwzięcia.

Mamy nadzieję, że propozycje przygotowane na 2014 rok spotkają się z zainteresowaniem pedagogów i młodzieży. W ubiegłym roku z terenu naszej gminy mieliśmy czworo laureatów w konkursach kampanii. W ramach tych działań przeprowadzone będą też badania problemów społecznych pod nazwą: „Młodzi i substancje psychoaktywne”.