753a82091bdf93df272697e1f26229c2 XL

Gmina Puławy – przewodnik turystyczny

Pierwszy w historii gminy kompleksowy przewodnik turystyczny, prezentujący walory turystyczne, krajobrazowe, przyrodnicze oraz kulturowe gminy. Wydaniu przewodnika towarzyszyło stworzenie systemu 30 tablic informacji turystycznej w każdej miejscowości w Gminie Puławy. Publikacja została dofinansowana przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

 

swiss banner 1

 

Projekt „Utworzenie systemu tablic informacji turystycznej wraz z wydaniem przewodnika turystycznego o Gminie Puławy” współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Projekt „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Pobierz przewodnik turystyczny