3a87681a8365cb10ceb54d7831ccad1f XL

Góra Puławska (Osiedle) – Przewodniczący Zarządu Antoni Pawłowicz

Przewodniczący Zarządu Osiedla: Antoni Pawłowicz

Pan Antoni poświęca swój czas na pracę społeczną w Zarządzie Osiedla w Górze Pułaskiej a także sprawowanie funkcji Prezesa miejscowego klubu sportowego. Z końcem czerwca 2015 roku KS „Góra Puławska” świętował 10. lecie swojego istnienia. Klub stale przyciąga młodych pasjonatów piłki nożnej, a drużyny zajmują czołowe miejsca w tabelach rozgrywek. W styczniu 2017 r. Antoni Pawłowicz za całokształt swojej działalności społecznej został wyróżniony statuetką „Zasłużony dla Gminy Puławy”.

Zarząd Osiedla: Barbara Rychlik, Jarosław Stalenga, Grzegorz Urbanek, Zenon Góra

Przewodnicząca Rady Osiedla: Janina Bieńko

Rada Osiedla: Grzegorz Urbanek, Marta Seremak, Ewa Cieszko, Antoni Pawłowicz, Stanisław Kotelba, Zenon Góra, Stanisława Sołyga, Barbara Rychlik, Tomasz Mizak, Stanisław Madejski, Jarosław Stalenga, Ewa Szabelska, Janina Bieńko, Marek Sadowski, Józef Rogowski

 Liczba mieszkańców: ~2140 (łącznie z Sołectwem).