e561084e9220383c7204eb40f9bc13f1 XL

III Święto Truskawki w Gminie Puławy – fotorelacja (dzień pierwszy)

Truskawkowe Święto już po raz trzeci zagościło w Gminie Puławy, a liczne truskawkowe wrażenia i atrakcje czekały na przybywających gości już od sobotniego popołudnia (15 czerwca 2013 r.), kiedy to na scenie pojawili się artyści Międzynarodowego Festiwalu Tańców GODEL 2013.

Publiczność jak zwykle zachwycił wysoki poziom artystyczny występów, tradycyjne, wielobarwne i kunsztownie przygotowane stroje oraz dopracowana choreografia. Widzowie mieli przyjemność podziwiać zespoły Dens i Kolibry z Nieświerza na Białorusi, KUD z miejscowości Nova Varoś w Serbii, zespół tańca słowiańskiego KOLO działający przy MDK w Bielsku Białej oraz Zespół Pieśni i Tańca Nowa Ruda.

Po solidnej dawce folkloru w najlepszym, międzynarodowym wydaniu, przyszedł czas na koncert gwiazdy wieczoru – Norbiego. Publiczność rozkołysała się w rytm dobrze sobie znanych przebojów, jak „Kobiety są gorące”, „Rozkołysz się jeszcze raz” i „Ballada studencka”. Dopełnieniem pierwszego dnia imprezy była zabawa taneczna z zespołem „Enter”, który bawił zgromadzonych gości do późnych godzin wieczornych…