e6bfb31665e3aa9fd3b100e5d3082298 M

Konkurs artystyczny „Truskawkowe Inspiracje 2019”

Z okazji 9. Święta Truskawki w Gminie Puławy ogłaszamy kolejny konkurs. Tym razem mamy coś dla miłosników plastyki.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę konkursową – dzieło artystyczne, związane tematycznie z owocem truskawki. Praca może być wykonana dowolną techniką: szydełkowanie, haft, tkactwo, rzeźba, malarstwo, wiklina, kowalstwo artystyczne i inne. Wraz z pracą należy złożyć wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz podpisaną klauzulę informacyjną RODO. Dokumenty znajdują się w poniższych załącznikach. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Powiatu Puławskiego. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

a) dzieci i młodzież do lat 15 (decyduje rok urodzenia),

b) kategoria „open” – od 16 roku życia (szczególnie zapraszamy artystów wszystkich środowisk twórczych, uczniów i studentów szkół artystycznych, projektantów i twórców niezależnych),

c) kategoria rodzinna – praca musi być wykonana minimum przez jednego rodzica lub opiekuna i minimum jedno dziecko do 18. Roku życia.

Zwycięzców konkursu ogłosimy 7 lipca 2019 r. podczas imprezy 9. Święto Truskawki, która odbędzie się na stadionie sportowym w Górze Puławskiej. Organizatorem konkursu jest Gmina Puławy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Puławach z siedzibą w Gołębiu i Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach.

3.

Pobierz załącznik: Truskawkowe Inspiracje 2019 – Regulamin

Truskawkowe Inspiracje 2019 – Karta

Klauzula informacyjna RODO