9b8672ec3a51fee82974eaafb27e83e2 M

Konkurs na Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2019

Ogłaszamy konkurs na Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2019! W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Gminy Puławy, reprezentujący poszczególne sołectwa gminy, gminne placówki oświatowe, gminne jednostki OSP, grupy nieformalne oraz stowarzyszenia mieszkańców – indywidualnie lub wspólnie.

Aby wziąć udział w konkursie należy, dokonać zgłoszenia, składając w Urzędzie Gminy wypełniona kartę zgłoszeniową wraz z klauzulą informacyjną RODO (patrz załączniki poniżej). Ocena stoisk odbywać się będzie w oparciu o kryteria:

a) materiały wykorzystane do dekoracji stoiska,

b) wygląd zewnętrzny (walory estetyczne, technika, materiał, kształt, kolor, kompozycja, oryginalność, nowatorski pomysł),

c) oryginalność produktów jako element dziedzictwa kulturowego,

d) wygląd, smak i zapach produktów prezentowanych na stoisku,

e) estetyka i aranżacja stoiska,

f) sposób ekspozycji i jakość jego obsługi.

 

Dla zwycięzców zostaną przygotowane atrakcyje nagrody. Szczególy konkursu opisane są w załączonym Regulaminie.

Pobierz załącznik:

Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2019 – Regulamin

Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2019 – Karta zgłoszeniowa

Klauzula informacyjna Świeto Truskawki