Małe, smakowite, inspirujące… Zapraszamy do konkursu artystycznego "Truskawkowe Inspiracje 2016"

Zapraszamy do udziału w konkursie artystycznym “Truskawkowe Inspiracje 2016” organizowanym przez Urząd Gminy Puławy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć mieszkańcy całego Powiatu Puławskiego. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 17 czerwca br. dostarczyć nam dzieło artystyczne, związane tematycznie z owocem truskawki, wykonane dowolną techniką: szydełkowanie, haft, tkactwo, rzeźba, malarstwo, wiklina, kowalstwo artystyczne i inne. Wraz z pracą należy złożyć wypełnioną kartę zgłoszeniową.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci i młodzież do lat 15 oraz “open”. Szczególnie do udziału zachęcamy artystów wszystkich środowisk twórczych, uczniów i studentów szkół artystycznych, projektantów i twórców niezależnych.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać poniżej.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa