Pierwsi absolwenci projektu "e-Mocni" w Gminie Puławy

W poniedziałek, 25 września br. pierwszych sześciu uczestników zakończyło udział w bezpłatnych szkoleniach, organizowanych w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” w naszej gminie. Wszyscy są zgodni, że było warto, a wiedzę zdobytą podczas szkoleń z pewnością wykorzystają w przyszłości.

Wciąż czekamy na nowe osoby, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności korzystania z komputera i internetu. Przystąpienie do projektu jest bardzo proste – wystarczy wypełnić i złożyć ankietę zgłoszeniową. Można ją pobrać poniżej lub otrzymać bezpośrednio w Urzędzie Gminy Puławy.

Ze szkoleń możecie dowiedzieć się m.in. jak założyć konto na Facebooku, w jaki sposób sprawdzać oceny dziecka w dzienniku elektronicznym, jak zapisać się przez internet do lekarza, sprawdzić swój stan konta, zrobić przelew czy założyć lokatę. W jaki sposób rozliczyć PIT przez internet, gdzie szukać informacji o swojej gminie i najbliższym otoczeniu, a także jak zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz rodziny w sieci.

Realizację szkoleń koordynuje Kamil Lewandowski, który na co dzień pracuje w Urzędzie Gminy Puławy. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 512 320 945, kamil.lewandowski@pulawy.gmina.pl

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.e-mocni.org.pl

fb.com/emocniPL

e MOCNI finansowanie kolor

Projekt „e-Mocni” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Za jego wdrożenie odpowiada partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja (partner wiodący), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.

Ankieta_e_mocni_2