e45ccd1c0bf45be3d998a64c82246c0e M

Rozpoczynamy rekrutację!

e MOCNI finansowanie kolor

Rozpoczęliśmy rekrutację do projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Serdecznie zapraszamy do udziału mieszkańców Gminy Puławy, zainteresowanych nabyciem lub rozwinięciem swoich umiejętności korzystania z komputera i internetu w życiu codziennym.

Naszym uczestnikom zapewnimy udział w bezpłatnych szkoleniach, poświęconych wykorzystaniu komputera z internetem w załatwianiu codziennych spraw w 9 obszarach tj. edukacja, sprawy codzienne, finanse, relacje z bliskimi, praca i rozwój zawodowy, zdrowie odpoczynek i hobby, zaangażowanie obywatelskie oraz religia i potrzeby duchowe. Osoby, które dotychczas miały niewielką styczność z komputerem, rozpoczną od szkolenia pt. „Pierwsze kroki z komputerem”.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby w wieku powyżej 34 roku życia, zamieszkujące na terenie Gminy Puławy. Szczególnie ucieszymy się z udziału osób niepełnosprawnych.

Jak przystąpić do projektu?

W pierwszym kroku należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, która dostępna jest do pobrania poniżej lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy Puławy (pok. 210).

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć osobiście do Urzędu (pok. 210) lub przesłać pocztą na adres Urząd Gminy Puławy, ul. Dęblińska 4, 24-100 Puławy z dopiskiem „e-Mocni”.

Osobą odpowiedzialną na rekrutację do projektu jest Pan Kamil Lewandowski, tel. 512 320 945.

Pobierz załącznik: e-Mocni – ankieta zgłoszeniowa