dc9e231f652301f80ea8e901bd9ec18a XL

Samorządowy Informator SMS

Zapraszamy do skorzystania z Samorządowego Informatora SMS Gminy Puławy.

Jest to system mający na celu zapewnienie skutecznej komunikacji Urzędu z mieszkańcami, który pozwala m.in. na wczesne ostrzeganie na wypadek wystąpienia nagłych zagrożeń np. powódź oraz informowaniu mieszkańców o wydarzeniach organizowanych przez Gminę Puławy.

Podstawą funkcjonowania systemu jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców naszej Gminy, aby otrzymywać informacje z Urzędu. Rejestracja jest bardzo prosta i sprowadza się do wysłania jednego SMS-a o odpowiedniej treści, którego koszt jest zgodny z ceną zwykłego SMS-a w Państwa planie taryfowym. Po jego wysłaniu otrzymają Państwo automatycznie wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Od tej pory będą Państwo bezpłatnie otrzymywać najważniejsze informacje z Urzędu.

Państwa pomoc jest niezwykle istotna, aby System prawidłowo zadziałał w Naszej Gminie, dlatego bardzo prosimy o zarejestrowanie się w systemie, a także o przekazanie informacji o Samorządowym Informatorze SMS Gminy Puławy swojej Rodzinie i Znajomym oraz wszystkim zainteresowanym Mieszkańcom.

Szczegóły dotyczące rejestracji w Systemie przedstawione są w regulaminie usługi, który dostępny jest poniżej.

Pobierz Regulamin SISMS