c5aba44d28efa970d69d4f7d7ec869e3 XL

Tomaszów – Agnieszka Wójcik

Jestem rodowitą mieszkanką Tomaszowa. Funkcję Sołtysa pełnię od 2010 r. Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą.

Na pierwszym miejscu obok funkcji społecznej stawiam rodzinę. Cenię sobie przede wszystkim spokój. W wolnych chwilach czytam książki, zdobywam wiedzę, jeżdżę na rowerze. Osiągnięciem jako sołtysa z którego jestem usatysfakcjonowana jest nowo powstały krzyż przydrożny i wyposażenie świetlicy wiejskiej ze środków funduszu sołeckiego. Od 2017 roku jestem współzałożycielem i sekretarzem Stowarzyszenia ,,Przyjaciele Tomaszowa”. Moim marzeniem jest modernizacja zaczętej drogi powiatowej i budowa nowej świetlicy wiejskiej w Tomaszowie. Chciałabym zachęcić mieszkańców do działania na rzecz dobra wspólnego. Uważam, że naszą wartość mierzy się głównie tym ile dobrego robimy dla innych.

Agnieszka Wójcik