Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek powstał w roku 1987 i od blisko ćwierć wieku obecny jest na rynku jako wiodący producent kotłów C.O.
Z uznaniem należy przyjąć fakt, że przedsiębiorca działający na terenie Gminy Puławy uzyskał tak wysoką pozycję, nie tylko w skali lokalnej czy regionalnej lecz ogólnokrajowej. Fakt ten, potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, którymi zakład został uhonorowany w trakcie swojej wieloletniej działalności, w tym m.in. Nagroda „Złoty Kask” XX Lubelskich Targów Budowlanych, Nagroda „Brązowy Kask” XXII Lubelskich Targów Budowlanych, Nagroda Targowa Międzynarodowych Lubelskich Targów Budowlanych, Nagroda „Złota Ciupaga” XV Jubileuszowych Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, Nagroda „Złoty Klucz Instalatora” Targów INSTAL-ECO w Gliwicach.
Nie tylko jakość oferowanych przez ZPH Stanisław Krzaczek produktów znajduje ogólne uznanie lecz również prowadzona przez firmę polityka rynkowa, jej solidność, rzetelność oraz odpowiedzialność . Znamiennym dowodem na powyższe jest uzyskanie przez zakład Złotego Certyfikatu Rzetelności 2011.