Konkurs artystyczny Truskawkowe inspiracje 2020

Zapraszamy do udziału w “Truskawkowych konkursach”!

Już 2 lipca 2023 r. (niedziela) na stadionie piłkarskim w Górze Puławskiej odbędzie się Truskawkobranie w Gminie Puławy 2023! Na scenie zobaczymy występy młodych artystów z Gminy Puławy oraz zespołów i solistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu. Bedzie można spróbować przepysznych potraw przygotowanych m.in. przez koła gospodyń wiejskich. Na zakończenie imprezy wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Bobi, a po nim będziemy bawić się na dyskotece z zespołem ToDay.

Podczas Truskawkobrania w Gminie Puławy 2023 nie zabraknie także doskonale znanych konkursów – Miss Truskawki, konkursu artystycznego “Truskawkowe Inspiracje” oraz konkursu kulinarnego “Truskawkowy Przebój Smaku”. Zachęcamy Państwa do udziału w konkursach i przesyłania zgłoszeń (do dnia 28 czerwca 2023 r.). Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w poniższych regulaminach:

Konkurs mody i urody o tytuł Miss Truskawki 2023

Miss Truskawki 2023 Regulamin

Miss Truskawki 2023 – Karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku

Konkurs artystyczny „Truskawkowe Inspiracje 2023”

Truskawkowe Inspiracje 2023 – Regulamin

Konkurs artystyczny Truskawkowe Inspiracje 2023 – karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku

Konkurs kulinarny „Truskawkowy Przebój Smaku 2023”

Truskawkowy Przebój Smaku 2023 – Regulamin

Truskawkowy Przebój Smaku 2023 – Karta zgłoszeniowa

Klauzula RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku