Mecz piłkarski Plantatorzy vs. Urzędnicy

Już 14 czerwca br. o godz. 16:00 na boisku “strażackim” w Leokadiowie ponownie zmierzą się drużyny piłkarskie Plantatorów i Urzędników. Stawką jest puchar Wójta Gminy Puławy a Plantatorzy już przed rokiem zapowiadali rewanż, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania. Informujemy też, że możliwe jest jeszcze dokonanie zgłoszenia do […]