Wojewódzkie Święto Plonów – nasza gmina godnie reprezentowała Powiat Puławski!
15 września 2013 r. przedstawiciele Gminy Puławy reprezentowali Powiat Puławski na Święcie Plonów Województwa Lubelskiego. Tegoroczne dożynki odbyły się w Wisznicach, w powiecie bialskim. Tradycyjnie rozpoczęła je Msza Święta w kościele parafialnym, a po niej odbył się korowód dożynkowy prowadzony przez starostów dożynkowych. W uroczystym korowodzie przez Wisznice przeszły na stadion reprezantacje gmin i powiatów […]
