"Tysiąclatka" po pięćdziesiątce…
W minioną sobotę Szkoła Podstawowa w Borowej świętowała swój Złoty Jubileusz. W uroczystościach wzięli udział m.in. Lubelski Kurator Oświaty Pan Krzysztof Babisz, przedstawiciele władz samorządowych gminy, dyrektorzy placówek oświatowych, obecni oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy obsługi szkoły, a także licznie zgromadzeni uczniowie i absolwenci placówki. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia. Udostępniamy do […]
