Woda jest źródłem życia. Nie pozwólmy by w okresie upałów jej komuś zabrakło!

Fala upalnych temperatur, jaka w ostatnim czasie zalała mieszkańców naszej gminy spowodowała znacznie większe niż dotychczas zapotrzebowanie na wodę. Przed nami jeszcze kilka gorących dni, dlatego zwracamy się do Państwa z apelem o rozsądne gospodarowanie wodą. Pamiętajcie Państwo, że pomimo ciągłych ulepszeń i modernizacji, wydajność gminnej sieci wodociągowej nie jest nieograniczona, a nagłe zwiększenie wykorzystania […]