Pięknie, że jesteście!
Piknik integracyjny „Niepełnosprawni – pełni życia” był wydarzeniem wyjątkowym pod wieloma względami. Na scenie znakomici Artyści, na placu wspaniała publiczność. Dopisały zarówno nastroje jak i pogoda. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w gołębskim kościele. Kolejne punkty pikniku obyły się już na placu przy szkole, gdzie nieopodal sceny na stoiskach prezentowali się liczni wystawcy – przyjaciele […]
