Dzień Edukacji Narodowej w gminnych placówkach oświatowych
14 października br. w gminnych placówkach oświatowych uczniowie i nauczyciele w podniosłej, ale i radosnej atmosferze wspólnie świętowali Dzień Edukacji Narodowej. W szkołach i przedszkolach odbyły się okolicznościowe akademie, połączone ze ślubowaniami uczniów klas pierwszych. Uroczystości te, były również znakomitą okazją do wręczenia podziękowań i nagrodzenia nauczycieli za codzienny trud pracy pedagogicznej. Zapraszamy do obejrzenia […]
