Poświęcenie samochodu strażackiego dla OSP w Bronowicach

15 listopada 2015 r. odbyło się poświęcenie nowego lekkiego samochodu ratowniczo–gaśniczego dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Bronowic. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w kościele w Górze Puławskiej, w której uczestniczyły poczty sztandarowe jednostek OSP z terenu Gminy Puławy oraz zaproszeni goście. Następnie druhowie przemaszerowali w uroczystym szyku na plac przed kościołem, gdzie ksiądz […]