Piękny gest wdzięczności
Podczas uroczystego pożegnania tegorocznych absolwentów Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Górze Puławskiej, które odbyło się 23 czerwca br., otrzymałem wyjątkowy prezent. Były to wierszowane podziękowania ilustrowane mozaiką zdjęć prezentujących najważniejsze wydarzenia z życia społeczności szkolnej, w których dane mi było uczestniczyć. Drugi, bardzo osobisty wiersz wręczyła mi Pani Małgorzata Skomra. Pragnę jeszcze raz podziękować […]
