Wspólnota parafialna w Gołębiu przywitała nowego Proboszcza
W niedzielę, 7 sierpnia br. nastąpiło liturgiczne wprowadzenie nowego Proboszcza Parafii pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu. Decyzją Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego ks. abp Stanisława Budzika, funkcję tę objął ks. Jerzy Węzka, pełniący do niedawna obowiązki rektora kościoła Świętego Ducha w Kraśniku. Obrzęd wprowadzenia nowo mianowanego Proboszcza przeprowadził Dziekan Dekanatu Puławy ks. kan. Piotr […]
