Spotkanie noworoczne seniorów z Gminy Puławy

W niedzielę, 15 stycznia 2017 r. w Górze Puławskiej odbyło się spotkanie noworoczne, w którym uczestniczyli członkowie Kół Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, działających w Górze Puławskiej i w Gołębiu. Wydarzenie uatrakcyjnił występ Kabaretu „Babeczki”, który zaprezentował spektakl pt. „Jest taki dzień”, według scenariusza Pani Agnieszki Maj oraz koncert kolęd w wykonaniu „Śpiewających Seniorek”. […]

Spotkanie Opłatkowe Samorządowców Diecezji Radomskiej

W piątek, 13 stycznia 2017 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbyło się Spotkanie Opłatkowe Samorządowców Diecezji Radomskiej, którego gospodarzem był JE Ksiądz Biskup Henryk Tomasik. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych różnych szczebli, leżących na obszarze trzech województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Gminę Puławy reprezentował Wójt Krzysztof Brzeziński. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa […]