Ośrodek zdrowia w Gołębiu uroczyście otwarty i poświęcony na nowo
W środę, 25 stycznia 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie ośrodka zdrowia w Gołębiu, który wraz z nowym rokiem stał się filią NZOZ „Stężyca” s.c. Obecnie placówką kierują wspólnie Panie Hanna Czerska-Gąsiewska i Anna Nowak. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnej społeczności – Radni i Sołtysi prawobrzeżnych miejscowości gminy, których mieszkańcy pozostają pod opieką […]
