Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną
Zapraszamy do udziału w konkursie na palmę i pisankę wielkanocną, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury. Prace konkursowe będzie można dostarczyć w terminie od 6 do 8 kwietnia br. bezpośrednio do siedziby GOK. Do zabawy zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy, bez względu na wiek. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu, który jest dostępny do pobrania poniżej. […]
