Rada budowy w Gołębiu

We wtorek, 4 kwietnia 2017 r. w rozbudowywanym budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu odbyła się rada budowy z udziałem przedstawicieli inwestora – Gminy Puławy, użytkowników, wykonawcy oraz inspektorów nadzoru inwestorskiego. Spotkanie poświęcone było omówieniu najważniejszych spraw, związanych z przebiegającą rozbudową budynku, w szczególności ustalenie przebiegu prac niezbędnych do wykonania w okresie wakacyjnym. Zgodnie […]

Wielkanocne obyczaje w inscenizacji, piosence i wierszu

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do Gołębia na spektakl poświęcony zwyczajom wielkanocnym. 9 kwietnia 2017 r. (Niedziela Palmowa) o godz. 18:15 w świetlicy OSP w Gołębiu (ul. Puławska 8). Na scenie zagoszczą “Śpiewające Seniorki”, “Kabaret Babeczki” oraz dzieci i młodzież przygotowane przez GOK.