II Gminne Forum Gospodarcze już za nami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, Urząd Gminy Puławy już po raz drugi podjął się organizacji Gminnego Forum Gospodarczego „Gmina Puławy – owocnie w biznesie”. Tegoroczna edycja odbyła się w piątek, 7 kwietnia 2017 r. w Górze Puławskiej, a jej hasło przewodnie brzmiało „Środki zewnętrzne – wsparcie dla firm w drodze do sukcesu”. Dzięki współpracy władz gminy […]

Przekaz wielkanocnych tradycji

W Niedzielę Palmową, 9 kwietnia 2017 r. z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu na scenie Świetlicy Domu Strażaka powróciły wspomnienia o  dawnych ludowych zwyczajach Wielkiego Tygodnia. Ideą tego wieczoru było ożywienie tradycji wielkopostnych poprzez inscenizację, wiersze i piosenki. „Babeczki z Gołębia” zaprezentowały spektakl „Pucheroki”, według scenariusza i w reżyserii Pani Agnieszki Maj, który w […]