Rada budowy w Gołębiu

W środę, 23 sierpnia 2017 r. w Gołębiu odbyła się rada budowy, w której uczestniczyli przedstawiciele inwestora – Gminy Puławy, użytkownicy, wykonawca oraz inspektorzy nadzoru inwestorskiego. Celem spotkania było omówienie bieżących spraw, związanych z trwającą rozbudową budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, w tym ostatnich prac niezbędnych do wykonania przed powrotem uczniów do szkoły. Rozbudowa budynku […]