Spotkanie seniorów w Gołębiu
W środę, 22 listopada 2017 r. odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze działającego w Gołębiu koła terenowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Jego głównym punktem było podsumowanie działalności organizacji na przestrzeni ostatnich pięciu lat oraz wybór zarządu na kolejną kadencję. W spotkaniu uczestniczył osobiście Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński oraz przedstawicielki Zarządu Okręgowego PZERII – […]
