Nasi seniorzy na koncercie w Willi „La Musica" w Nałęczowie
W słoneczne popołudnie, 11 września 2018 r. uczestnicy Klubu Seniora w Gołębiu wzięli udział w kameralnym koncercie w Nałęczowie. Willa „La Musica” to obiekt z kawiarnią artystyczną, prowadzoną przez Małgorzatę i Waldemara Ziemnickich. Wystrój kawiarni nawiązuje do lat 40-tych i 50-tych minionego stulecia: dużo pięknych kwiatów, scena na której usytuowany jest wspaniały czarny fortepian (Bechstein), […]
