powiat odblaski2

BĄDŹ WIDOCZNY – BĄDŹ BEZPIECZNY!

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu i marszu nordic walking Puławy – Parchatka “BĄDŹ WIDOCZNY – BĄDŹ BEZPIECZNY”. Wydarzenie zaplanowaliśmy w sobotę 18 lutego 2023 roku. Startujemy spod wejścia głównego do Starostwa Powiatowego w Puławach, al. Królewska 19 o godz. 9:00, natomiast pakiety startowe będą wydawane w miejscu i dniu startu od godz. 7:30. Ze względów organizacyjnych obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe na adres promocja@pulawy.powiat.pl w terminie do 14 lutego br. Organizatorem wydarzenia jest starosta puławski Danuta Smaga. Akcję wspierają: Komenda Powiatowa Policji w Puławach, Zespół Szkół nr 3 w Puławach – Oddział Przygotowania Wojskowego, Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór, Fundacja BezMiar, Multimedia Runners Puławy, Lubelski Bank Spółdzielczy.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Powiatu Puławskiego: https://www.pulawy.powiat.pl/aktualnosci/badz-widoczny-badz-bezpieczny/

 

powiat odblaski