bio relax

Bezpłatne świadczenia rehabilitacyjne usług medycznych dla osób niepełnosprawnych w BIO-RELAX CENTRUM MEDYCZNE Sp.z o.o. w Puławach

Rusza RZĄDOWY PROGRAM w zakresie bezpłatnego świadczenia rehabilitacyjnych usług medycznych DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. BIO-RELAX CENTRUM MEDYCZNE Sp.z o.o. w Puławach w konkursie ofert LOW NFZ została wybrana do realizacji tego programu.

Informacja/rejestracja – Puławy al. Królewska 17, od poniedziałku do piątku w godz. od 7-20. tel. 81-888-35-30.
Pacjenci zgłaszają się do zapisu i późniejszej realizacji świadczeń tylko z aktualnym dokumentem potwierdzającym stopień niepełnosprawności lekki lub umiarkowany. Nie potrzeba żadnych innych skierowań. Zabiegi rehabilitacyjne mogą być wykonywane do 31.12.2021 r. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w programie.

Serdecznie Państwa zapraszamy.