67f33c3f1fe5161065c4997ada34ab78 M

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców gminy. Rusza nabór na jesienne terminy

Mieszkańcy Gminy Puławy wciąż mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń komputerowych, organizowanych przez gminę w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Po wakacyjnej przerwie rozpoczął się nabór uczestników na nowe kursy, które rozpoczną się już we wrześniu.

W ramach szkoleń, pod fachowym okiem trenerów, uczestnicy mogą nauczyć się jak załatwiać swoje codzienne sprawy bez wychodzenia z domu, z wykorzystaniem komputera i Internetu.

Kursy odbywają się w godzinach popołudniowych (od 16:30) w salach komputerowych szkół gminnych oraz w bibliotece gminnej. Poziom nauczania dopasowywany jest do potrzeb początkujących jak i bardziej zaawansowanych uczestników. W ramach szkoleń kursanci otrzymują materiały edukacyjne oraz poczęstunek.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić ankietę zgłoszeniową. Można ją pobrać poniżej lub otrzymać w Urzędzie Gminy Puławy (pok. 210). Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod nr tel. 512 320 945.


e MOCNI finansowanie kolor

Projekt „e-Mocni” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Za jego wdrożenie odpowiada partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja (partner wiodący), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.

Pobierz załącznik: Ankieta_e_mocni_4