f4db67ec2dbaadd122c4c0b528856935 M

Bieg Zielonych Sznurowadeł, czyli powitanie wiosny na sportowo

Fundacja BezMiar z siedzibą w Górze Puławskiej zaprasza wszystkich miłośników aktywnego stylu życia do udziału w Biegu Zielonych Sznurowadeł.

To już druga edycja biegu, która w tym roku odbędzie się 19 marca. Biegacze wystartują z puławskiego portu „Marina” i pobiegną trasą wzdłuż wału wiślanego, w stronę Kazimierza Dolnego. Biegi odbędą się na dwóch dystansach – dla mniej wprawionych 5 km oraz – dla żądnych sportowych wrażeń i… zmęczenia – półmaraton.

Zapisy uczestników odbywają się przez internet, za pośrednictwem strony internetowej www.bieganie.bezmiar.org. Obecnie już blisko 500 osób z całej Polski zadeklarowało swój udział.

Tradycyjnie podczas wydarzeń biegowych Fundacja stara się wnieść trochę dobra i radości w życie najbardziej potrzebujących. Tak będzie i tym razem – podczas Biegu Zielonych Sznurowadeł gromadzone będą środki czystości oraz bielizna na potrzeby młodych podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Puławach.

Informacje o Biegu możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://bieganie.bezmiar.org/index.php/bieg-zielonych-sznurowadel a także na facebooku: https://www.facebook.com/events/1731846110384509/


Informacja opublikowana na prośbę Organizatora