bd3eebf32e04c907d6d9fc42f4213df5 M

Biznes.gov.pl – nowa platforma wsparcia dla przedsiębiorców

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zachęca przedsiębiorców do korzystania z nowego serwisu informacyjno-usługowego dla firm, dostępnego pod adresem www.Biznes.gov.pl.

Celem portalu jest pomoc przedsiębiorcom w realizacji spraw online, związanych z prowadzeniem firmy w Polsce i zagranicą. Za pośrednictwem Biznes.gov.pl przedsiębiorcy mogą zrealizować sprawy urzędowe przez Internet. Obecnie udostępnionych zostało 300 usług online oraz 200 spersonalizowanych poradników, które odpowiadają na indywidualne pytania, 1100 opisów usług i ponad 500 artykułów. Na portalu działa również Centrum Pomocy Przedsiębiorcy, czyli infolinia oraz czat i system obsługi trudnych zapytań, będące bezpłatnym wsparciem firm ze strony merytorycznych ekspertów.

Po więcej informacji zapraszamy do serwisu www.Biznes.gov.pl.