Centrum Góry Puławskiej czeka na Wasze głosy!

Klika tygodni temu informowaliśmy, że odnowione centrum Góry Puławskiej znalazło się w gronie finalistów VIII edycji prestiżowego konkursu “Życie w Architekturze”. Obecnie trwa plebiscyt internautów, w którym 47 finalistów konkursu pretenduje do miana “ulubieńca Polski”. Swój głos można oddać na stronie internetowej www.architektura.muratorplus.pl.


Trwa również głosowanie w 8. edycji plebiscytu BRYŁA ROKU 2014 na najciekawszą inwestycję architektoniczną w Polsce. Centrum Góry Puławskiej znalazło się w ścisłym gronie 10 finalistów konkursu obok takich realizacji jak m.in. Filharmonia w Szczecinie, Miejski Dom Kultury w Katowicach, czy Teatr Szekspirowski w Gdańsku. Dowodzi to, że architektura na wysokim poziomie nie jest domeną wyłącznie wielkich miast, a prawdziwe “perełki” można spotkać również w małych miejscowościach i gminach, jak nasza. Czekamy na głosy internatów, które można oddać na stronie internetowej www.bryla.pl.