Dobrze jest, dobrze jest emerytem być…

Pani Jolanta Szymanek – wieloletnia nauczycielka Publicznego Przedszkola im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Górze Puławskiej po 38 latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę. We wtorek, 30 czerwca br. pracownicy przeszkola pożegnali swoją koleżankę. W uroczystości uczestniczyli również pracownicy gminnej biblioteki, ks. Karol Kwiatkowki oraz wójt gminy.

Szanowna pani Jolu, koleżanko, przyjaciółko! Dobrze wiesz na czym polega wyjątkowość pracy nauczyciela. Przez wiele lat pokazywałaś nam z jaką odpowiedzialnością i zaangażowaniem należy ją wykonywać, mając na względzie przede wszystkim dobro dzieci (…) Pracę nauczyciela wykonywałaś z ogromnym zaangażowaniem, oddaniem, dając przykład młodszym pracownikom jak być wzorowym pod każdym względem (…) Dziękuję Ci za pozytywne myślenie i nieodpartą chęć doskonalenia swoich umiejętności oraz wytrwałe dążenie do osiągnięcia sukcesów (…) Z jednej strony jest nam smutno, że nasze przedszkole żegna się dziś z tak wspaniałym pedagogiem, jednak należy mu się zasłużony odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół – tymi słowami Pani Mirosława Kęczkowska – dyrektor przedszkola, podziękowała Jolancie Szymanek za blisko czterdzieści lat wspaniałej pracy pedagogicznej.

My również dołączamy się do podziękowań, życząc jednocześnie dobrego zdrowia i wytrwałości w kroczeniu nową życiową drogą.

{gallery}1102{/gallery}