20210717 120713

Dziękujemy za udział w Truskawkowym Pikniku Rodzinnym

Dmuchańce, spotkanie z artystami, twórcami ludowymi i strażakami. Degustacja potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Skokach. I oczywiście piana party. To tylko niektóre atrakcje jakie czekały na dzieci i dorosłych podczas Truskawkowego Pikniku Rodzinnego.

W sobotę 17 lipca w parku przy Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej odbył się Truskawkowy Piknik Rodzinny. Dla dużych i małych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Były darmowe dmuchańce i wata cukrowa. Na miłośników zabaw czekali animatorzy. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Puławskiej przygotowali pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz piana party. Smakosze mogli spróbować niezwykłych dań przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Skokach. Podczas Truskawkowego Pikniku Rodzinnego odbył się także kiermasz rękodzieła przygotowany przez lokalnych artystów oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze Puławskiej. Podczas wydarzenia swoje stoisko informacyjne miał także Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., gdzie można było wziąć udział w doświadczeniach chemicznych i zabawach prowadzonych przez animatorów. Podczas Pikniku gościliśmy również ekipę „Lata z TVP3 Lublin”. Prowadzący program – Magdalena Małek i Grzegorz Kuna przeprowadzali rozmowy z zaproszonymi gośćmi i prezentowali to, co działo się podczas wydarzenia. Relację można było oglądać „na żywo” w TVP 3 Lublin.

Wszystkim gościom, wystawcom, artystom, twórcom ludowym składamy serdeczne podziękowania za udział w Truskawkowym Pikniku Rodzinnym. Dziękujemy za radosne chwile, spędzone wspólnie z mieszkańcami Gminy Puławy oraz przybyłymi gośćmi. Jesteśmy wdzięczny, że mogliśmy liczyć na Państwa pasję, kreatywność i zaangażowanie. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Serdeczne podziękowania kierujemy do:

 • Natalii Kosmowskiej
 • Tadeusz Dymkowskiego
 • Małgorzaty Kowal
 • Kamili i Roberta Brodzików
 • Doroty Jabłońskiej
 • Ewy Kruk
 • Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu
 • Śpiewających Seniorów z Gołębia
 • Radosława Kosmali
 • Tomasza Mizaka
 • Kapeli z Marcinkowej Górki
 • Koła Gospodyń Wiejskich w Skokach
 • Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze Puławskiej
 • Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej
 • Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Puławskiej
 • Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
 • Haliny Bąkały
 • Ilony Bąkały
 • Renaty Bielawskiej