20201012 132938

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Puławy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty, składamy najserdeczniejsze życzenia: wielu sukcesów, awansów zawodowych, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz samych uzdolnionych uczniów.

Święto Komisji Edukacji Narodowej w Gminie Puławy, jest także okazją do spotkania władz Gminy z dyrektorami podległych placówek. W tym roku spotkanie odbyło się w poniedziałek 12 października. Niestety z powodu zagrożenia koronawirusem obchody odbyły się w bardzo ograniczony sposób. Podczas wspólnego świętowania, szefowie szkół i przedszkoli otrzymali z rąk Wójta Gminy Puławy – Krzysztofa Brzezińskiego oraz Marzeny Klimek – Dyrektora Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych m.in. listy gratulacyjne i bukiety kwiatów. W tym roku dodatkowo zostało wyróżnionych także 5 nauczycieli z placówek oświatowych z Gminy Puławy. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!