Dzień Sołtysa 2014

W sobotę, 22 marca 2014 r. Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński, Przewodnicząca Rady Gminy Dorota Osiak i Radny Ryszard Piaseczny zaprosili sołtysów naszej gminy na spotkanie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. Spotkanie to nie było spotkaniem roboczym, ale dniem wytchnienia dla sołtysów z okazji ich święta. Na zaproszenie księdza proboszcza Szymona Muchy, Pan Wójt wraz z gośćmi spotkali się w Sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole by wspólnie podziękować za dotychczasowe łaski i pomodlić się przed cudownym obrazem Matki Bożej o pomyślność dla naszych wsi i mieszkających tu rodzin.
Dalsza część spotkania odbyła się w świetlicy wiejskiej w Kowali przy skromnym poczęstunku. W miłej atmosferze sołtysi mogli powspominać, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o planach na przyszłość.

Pan Wójt, Krzysztof Brzeziński podziękował wszystkim za przybycie i złożył serdeczne życzenia. Przekazuje je również Sołtysom, którzy nie mogli wziąć udziału w sobotnim spotkaniu:

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa

pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia

wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji w pracy na rzecz swojego środowiska.

Życzę Państwu owocnej współpracy

pełnej wzajemnego zrozumienia zarówno z mieszkańcami jak i władzami gminy

oraz dużo optymizmu, aby zdrowie i radość były wiernymi towarzyszami dnia codziennego.

Dziękując Sołtysom Gminy Puławy za dotychczasową współpracę,

wyrażam wdzięczność za trud i wysiłek, jaki włożyliście Państwo w wykonywanie swojej pracy,

oraz za zaangażowanie w podejmowaniu i realizacji działań służących rozwojowi wsi, sołectwa a tym samym całej gminy.

 

Wójt Gminy Puławy

Krzysztof Brzeziński

{gallery}523{/gallery}