Fundacja BezMiar zaprasza na Mentoring Nordic Walking

Po raz kolejny Fundacja BezMiar przygotowała bardzo prestiżowe wydarzenie – Spacer Mentoringowy połączony z Nordic Walking.

Program skierowany jest do kobiet. Promujemy wybitne kobiety Lubelszczyzny, ich działalność, firmy, pasje itp. i dajemy możliwość indywidualnego spotkania z nimi innymi kobietom, które są na początku kariery. One aplikują w programie do roli Mentee. Na stronach Fundacji przedstawiliśmy Panie, które zgodziły się pełnić rolę Mentorek. http://www.bezmiar.org/index.php/mnw/mnw2015r

Miejsce tegorocznej edycji: Mentoring Nordic Walking w Nałęczowie, termin: dnia 6 czerwca br. (sobota)

Spotykamy się w Pałacu Małachowskich i pary Mentorka – Mentee spacerują po nałęczowskim parku zdrojowym. Jak było w roku ubiegłym (Kazimierz Dolny) można zobaczyć na naszej stronie: http://www.bezmiar.org/index.php/mnw/fbmnw

Agenda wydarzenia planowana jest następująco:

Pałac Małachowskich:

10.00 – 10.15 – rejestracja,

10.15 – 10.30 – powitanie, przedstawienie par Mentorka – Mentee,

Plac przed wejściem do Pałacu:

10.30 – 11.00 – przeszkolenie nordic walking, rozgrzewka, (możliwość wypożyczenia kijków do NW)

Park zdrojowy:

11.00 – 12.15 – spacer w parach,

Plac przed wejściem do Pałacu:

12.15 – 12.30 – uwagi trenera NW, ćwiczenia rozciągające,

Pałac Małachowskich:

12.30 – 13.00 – wspólne rozmowy, podziękowania, kawa, herbata, ciasteczka

13.15 – 14.15 – spotkanie autorskie z Joanną Malinowską Parzydło, jedną z Mentorek, autorką książki “Jesteś Marką” – spotkanie otwarte. Możliwość obiadu domowego w sanatorium kardiologicznym

Rekrutacja na Mentee ruszyła i potrwa do 22 maja. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mnw@bezmiar.org. Na koniec maja podamy informacje jakie pary spędzą ze sobą czas. Będzie również możliwość spotkania i poznania się ze wszystkimi. Program jest tak zaplanowany, by był czas i na to. Dodatkowo mamy wspaniałego gościa w ten czerwcowy weekend Panią Ewę Foley. I tak: dnia 6 czerwca o godz. 18.00 w Pałacu Małachowskich spotkanie autorskie z Ewą Foley – spotkanie otwarte. Dnia 7 czerwca (niedziela) w Kazimierzu Dolnym warsztat z Ewą Foley “Inteligencja Emocjonalna. Emocje – Twój wróg czy przyjaciel.” Informacja o warsztacie ukazała się na naszej stronie. Zapisy ruszyły. http://www.bezmiar.org/index.php/warsztaty-z-ewa-foley/129-warsztat-niedziel

Na facebooku utworzone jest wydarzenie – zachęcamy do dołączenia i bieżącego śledzenia informacji o Spacerze Mentoringowym. https://www.facebook.com/events/364145327121242/

 

Zespół Fundacji BezMiar

www.bezmiar.org

https://www.facebook.com/FundacjaBezmiar

tel. 668 724 699