emilia dłużewska spotkanie

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Emilią Dłużewską

Serdecznie zapraszamy młodzież 12+ na spotkanie z Emilią Dłużewską, autorką książki pt. “Jak płakać w miejscach publicznych”, dziennikarką kulturalną “Wyborczej”. publicystką “Wolnej Soboty” i magazynu “Książki”. Pani Emilia pisze m.in. o popkulturze, sztukach wizualnych, książkach, feminizmie, języku i przemianach obyczajowych. Pochodzi z Trójmiasta, skończyła psychologię i kulturoznawstwo w Poznaniu. Mieszkała też w Pradze, Yogyakarcie, Szanghaju i Melbourne. Spotkanie będzie miało wymiar psychologiczny i będzie dotyczyło m.in. depresji, lęków, a także rozterek, emocji i przejść, z którymi zmagał się bądź zmaga każdy młody człowiek w procesie dojrzewania i dorastania.

14 czerwca 2024 (piątek), godz. 10.00

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 81 880 56 08

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Puławskiej,

Ogrodowa 18, 24-100 Góra Puławska (wejście do biblioteki od strony boiska szkolnego).