3307717c0fe122dc2ed142f42c77bf35 M

Hanna Kotowicz laureatką Złotej Róży Pomocy Społecznej

Z przyjemnością informujemy, że Wojewoda Lubelski przyznał naszej Koleżance Hannie Kotowicz – starszemu specjaliście pracy socjalnej w GOPS w Puławach – wyróżnienie – Złotą Różę Pomocy Społecznej.

W uzasadnieniu swojej decyzji Wojewoda Lubelski wskazał całokształt działań realizowanych przez p. Hannę Kotowicz na polu szeroko rozumianej pomocy społecznej oraz wieloletnie, wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, W całym województwie lubelskim wyróżnienie takie otrzymało jedynie osiem osób. Uroczyste wręczenie odbyło się 20 listopada 2015 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie i stanowiło główny punkt Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika Socjalnego. Tegoroczna edycja wyróżnień jest szczególna, gdyż w tym roku przypada 25-lecie pomocy społecznej. W imieniu p. Hanny Kotowicz wyróżnienie odebrał p. Norbert Staszak – Zastępca Wójta Gminy Puławy.

Serdecznie gratulujemy.