spotkania z folklorem plakat

II NADWIŚLAŃSKIE SPOTKANIA Z FOLKLOREM ZIEMI PUŁAWSKIEJ

Serdecznie zapraszamy na „II Nadwiślańskie Spotkania z Folklorem Ziemi Puławskiej”, które odbędą się 30 czerwca 2024 r. od godz. 13:00 na terenie parku przy Zamku w Janowcu. W ramach projektu zaplanowaliśmy: konkurs lokalnych zespołów śpiewaczych, bezpłatne atrakcje i animacje dla dzieci z uwzględnieniem promocji zdrowej, polskiej żywności, stoiska regionalne, występ Międzygminnego Zespołu Artystycznego Pokolenie z Końskowoli i Promienie z Janowca, koncert Maciejowej Kapeli. Imprezą towarzyszącą spotkaniom z folklorem będzie “Bitwa Regionów 2024 Etap I”.

Organizatorem wydarzenia jest starosta puławski Teresa Gutowska przy współpracy wójta gminy Janowiec Jana Gędka, Muzeum Nadwiślańskiego Oddział Zamek w Janowcu, Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu, Gminnej Biblioteki Publicznej w Janowcu, Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach, Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” w Puławach, Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, CSK w Lublinie, Szkoły Muzycznej w Puławach.

Przedsięwzięcie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.