9389a10aa827004f79c4f63dbe307fd3 M

III Bieg dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom

Dziesiątki zawodników z całej Polski wzięło udział w trzeciej edycji “Biegu dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom”. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Puławy – Krzysztof Brzeziński. Gościem specjalnym wydarzenia był Norbert “SMOŁA” Smoliński – lider zespołu “Contra Mundum”.

 

Zmagania były okazją, aby uczcić 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zawodnicy rywalizowali na czterech dystansach: głównym – 5 km, średnim – 3 km, symbolicznym – 1918 m, dla dzieci 400 m oraz 3 km w nordic walking. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Można było zdobyć m.in. okazałe puchary Krzysztofa Brzezińskiego – Wójta Gminy Puławy dla najlepszej kobiety w Biegu Głównym (5 km), najlepszego zawodnika z Gminy Puławy oraz w biegu na 400 metrów. Organizatorem “III Biegu dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom” był Marcin Mizera.